Wiemy kim jest pedofil z Pragi, który obcował z 13-latką

Wczoraj opisywaliśmy, że zatrzymany w związku z szokującym zdarzeniem przy Targowej mężczyzna to 58-letni Adam K. Jak się okazało mężczyzna jest bezdomny.

Fot. Shutterstock

Jednym z powodów jakie podała prokuratura wnioskując o tymczasowy areszt to fakt, że mężczyzna nie ma stałego adresu i trudno będzie go znaleźć. Inne powody to obawa mataczenia i wysoka kara jaka grozi podejrzanemu.

 „Zatrzymano dwóch mężczyzn. Jednemu z nich postawiono zarzut obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia, wykorzystując jej stan bezradności” – mówi nam Marcin Saduś, Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga – „materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie, jak i przesłuchanie dziewczynek w obecności psychologa, nie pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu gwałtu” – dodaje prokurator.

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawcy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.