Wietnamczycy trzymali metaamfetaminę… w jajku z niespodzianką

Policjanci z Piaseczna zatrzymali cztery osoby, które posiadały środki odurzające. Wśród zatrzymanych było również dwóch obywateli Wietnamu. W audim należącym do jednego z mężczyzn kryminalni znaleźli tzw. „jajko z niespodzianką”. W tym wypadku „niespodzianką” okazała się znajdująca się wewnątrz jajka – metaamfetamina.

Policjanci z wydziału  kryminalnego w Piasecznie podczas służby zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym w Wólce Kosowskiej audi. W chwili gdy policyjny radiowóz zbliżał się do audi, siedzący za kierownicą mężczyzna próbował odjechać. Jednak zdecydowana postawa policjantów doprowadziła do zatrzymania pojazdu oraz legitymowania. Niespokojne zachowanie 42 i 31-letnich obywateli Wietnamu wzmogło się w chwili podjęcia przez policjantów kontroli wnętrza samochodu.

Niepokój okazał się uzasadniony, ponieważ jeden z funkcjonariuszy postanowił odkręcić tzw. „jajko niespodziankę”. Wewnątrz niespodzianką okazały się dwie porcje metaamfetaminy”.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Po kilku godzinach do piaseczyńskiego aresztu trafiło kolejnych dwóch mężczyzn. Na ulicy Żytniej w Piasecznie policyjni wywiadowcy zatrzymali 34-latka, natomiast przy ulicy Sierakowskiego w ręce funkcjonariuszy z patrolówki wpadł 20-latek. U obu mężczyzn mundurowi znaleźli również środki odurzające.

Teraz ich sprawą zajmą się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c