Wietnamska świnka „na wagarach”. Wylegiwała się na trawniku przy ulicy Spacerowej [ZDJĘCIA]

Wietnamska świnka spędziła pierwszy dzień wiosny… „na wagarach”. Zwierzak spacerował po jezdni, a później wylegiwał się na trawniku przy ul. Relaksowej. Aby sympatycznej śwince nic się nie stało strażnicy miejscy odwieźli ją do Schroniska Na Paluchu

Fot. Straż miejska

Fot. Straż miejska

Fot. Straż miejska

Fot. Straż miejska

O śwince spacerującej po ulicy Nowoursynowskiej ok. godz. 10. zawiadomili straż miejską przejeżdżający kierowcy. Zwierzę spacerowało poboczem jezdni kierując się w stronę ul. Relaksowej. Interwencję podjęli strażnicy miejscy z Patrolu Eko.
– Gdy przyjechaliśmy na miejsce świnka leżała na trawniku sąsiadującym z jezdnią. Zaniepokoiliśmy się czy nie została potrącona. Jednak kiedy podeszliśmy do niej okazało się, że tylko spała. – powiedział insp. Dariusz Ulicki z Referatu ds. Ekologicznych Strazy Miejskiej m. st. Warszawy.
Funkcjonariusze Patrolu Eko bezskutecznie próbowali kilkukrotnie skontaktować się z właścicielem świnki, dlatego sympatyczny zwierzak został odwieziony do Schronisko Na Paluchu, skąd jeszcze tego samego dnia odebrał je właściciel.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c