Wizz Air poleci z Warszawy do Izraela i Danii

Wizz Air ogłosił nowe kierunki lotów. Już w grudniu tego roku z warszawskiego Lotniska Chopina będzie można polecieć do Ejlat w Izraelu, a w marcu 2017 do Billund w Danii.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Wizz Air coraz silniej zaznacza swoją obecność w stolico czym poinformował dyrektor handlowy Wizz Air George Michalopoulos na konferencji prasowej:

„Ten rok jest niezwykle ważny, jeśli chodzi o naszą obecność w Warszawie. Umieściliśmy w naszej bazie na Lotnisku Chopina kolejny, już szósty samolot, tworząc tym samym kolejne 40 miejsc pracy bezpośrednio dla naszej linii. Dziś informujemy o uruchomieniu dwóch nowych kierunków: do Izraela i Danii”

Warto nadmienić, że do Ejlat w Izraelu loty obywać się będą we wtorki i soboty, jednak tylko w sezonie zimowym. Do Danii Wizz Air latać będzie natomiast w poniedziałki w piątki. Billund znany jest głównie z parku rozrywki Legoland, chętnych zapewne nie zabraknie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c