Wola: Odbierz przepustkę, bo nie dojedziesz do domu

Uwaga mieszkańcy! W związku z planowanym rozpoczęciem budowy II linii metra i zmianami w organizacji ruchu na ul. Górczewskiej, dojazd do niektórych posesji w rejonie tej ulicy będzie możliwy na podstawie identyfikatora wydanego przez Zarząd Dróg Miejskich.

syrenka-na-scianie_1479478364

Zmiany w organizacji ruchu będą dotyczyć ciągu ulicy Górczewskiej, na odcinku od ul. Deotymy do ul. Konarskiego. W związku z tym dojazd do posesji Górczewska 90, 92A, 104, 106, 116 i 118, posiadających obsługę wyłącznie poprzez istniejące wjazdy z północnej jezdni ul. Górczewskiej, będzie możliwy na podstawie wydanego przez ZDM identyfikatora Metro Wola (MW).

Mieszkańcy, najemcy i właściciele nieruchomości znajdujących się pod wskazanymi adresami, mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat identyfikatorów w Wydziale Organizacji Ruchu Zarządu Dróg Miejskich (ul. Chmielna 124, wejście od ul. Żelaznej, pokój nr 11 lub pod numerem telefonu 22 55-89-211).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c