Wolska Grupa Wsparcia apeluje do mieszkańców Warszawy!

Napisał do nas Irek Dąbrowski z Wolskiej Grupy Wsparcia, czyli grupy samopomocy sąsiedzkiej, która ma niemałe sukcesy w Warszawie. Złapali m.im. dwóch pedofilów na Woli i przyczynili się do złapania zboczeńca z Ursusa. Spotykają się, wspólnie patrolują ulice. Zazwyczaj nic się nie dzieje, jest to zatem okazja by razem spędzić czas na powietrzu i zintegrować się z sąsiadami.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„WOLSKA GRUPA WSPARCIA APELUJE DO MIESZKAŃCÓW WOLI I WARSZAWY Z powodu namnożenia się kłopotów w Warszawie, które można śledzić (m.in. – przyp. redakcja) na Warszawa w Pigułce „Wolska Grupa Wsparcia” apeluje do mieszkańców Warszawy o dodatkową ilość osób do swoich szeregów. Aktualnie posiadamy 15 aktywnych osób biorących udział w każdym wydarzeniu które zagraża mieszkańcom Woli i Warszawy. Niestety jest nas zbyt mało i potrzebujemy pomocy. Apel skierowany jest szczególnie do ludzi którzy już podjęli inicjatywę patroli w swoich dzielnicach!

Na swoim koncie sukcesów możemy z pewnością wliczyć: ujęcie dwóch gwałcicieli na Woli i pomoc w złapaniu zboczeńca w Ursusie.”

Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt z redakcją.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c