WOŚP proponuje na co przeznaczyć pieniądze z 16-milionowej zbiórki

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie kryje radości związanej ze zbiórką, ale, podobnie, jak większość ludzi śledzących akcję, jest pozytywnie zaskoczona ogromnym odzewem ze strony internautów. Dlatego WOŚP proponuje na co przeznaczy pieniądze i jest w stałym kontakcie ze wszystkimi stronami.

Pani Patrycja, inicjatorka akcji wraz z rodziną i Jerzym Owsiakiem. Fot. WOŚP

Zebranie 16 milionów nie byłoby możliwe bez całej Polski w tym i mieszkańców Warszawy, którzy dołożyli do zbiórki swoją cegiełkę. Teraz WOŚP, na spokojnie już proponuje na co można przeznaczyć tak ogromną sumę.

„Wraz z Działem Medycznym Fundacji i naszymi ekspertami – rozpoczynamy pracę. Będziemy w kontakcie z Patrycją – inicjatorem akcji, będziemy w kontakcie z p. Prezydent Gdańska i będziemy w kontakcie także z Wami, wśród których 13 stycznia z uśmiechem na ustach Pan Prezydent Paweł Adamowicz zbierał pieniądze na rzecz 27. Finału Orkiestry.

Na początku – rozpoczęliśmy procedurę zakupu karetki neonatologicznej dla Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku. Jesteśmy także po rozmowach z Oddziałem Kardiochirurgii Dziecięcej im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który także już przysłał nam zapotrzebowanie na niezbędny sprzęt. Co dalej – to będzie zależało od głosu nas wszystkich.

Dziękujemy! Kłaniamy się wszystkim darczyńcom i pamiętajcie Państwo – to nie tylko zbiórka pieniędzy do puszki Pana Prezydenta. To także był wspaniały spektakl budowania społeczeństwa obywatelskiego, co było tak bliskie sercu Pawła Adamowicza.

Od początku mówimy, że razem możemy tworzyć rzeczy niezwykłe, góry przenosić, w atmosferze przyjaźni, w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c