Wóycickiego do remontu. „Awaryjna wymiana nawierzchni”

„Zamknięcie ma związek z koniecznością przeprowadzenia awaryjnej wymiany nawierzchni na tym odcinku. Od kilku tygodni prowadzimy prace związane m. in. z budową azyli. Podczas robót okazało się, że stan nawierzchni jest gorszy niż przewidywaliśmy, dlatego zostanie ona wymieniona.” – informuje ZDM.

Fot. ZDM

Fot. ZDM

Roboty zakończą się najszybciej, jak będzie to możliwe. ZDM zakłada, że ulica będzie wyłączona z ruchu do piątku 27 listopada do godz. 4.00.

Ominąć zamknięty odcinek ulicy można jadąc ul. Pułkową do trasy Mostu Marii Skłodowskiej-Curie, dalej ul. T. Nocznickiego do ul. Wólczyńskiej i nią do K. Wóycickiego.

Zmiany w komunikacji

Wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji. Autobusy linii 114 będą kursowały na trasie skróconej: Bródno Podgrodzie – Metro Młociny. Na odcinku Metro Młociny – Młociny-UKSW zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z14.

Pozostałe linie autobusowe zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy linii 181, 303, w kierunku pętli Cm. Północny-Brama Gł., od skrzyżowania ul. Marymonckiej z trasą mostu M. Skłodowskiej-Curie będą kursowały trasą mostu M. Skłodowskiej-Curie a następnie ul. T. Nocznickiego, Wólczyńską, Opłotek, Palisadową oraz K. Wóycickiego. Trasę zmienią również autobusy linii 701, autobusy od skrzyżowania ul. Palisadowej z ul. K. Wóycickiego będą jeździły, w obu kierunkach, ul. K. Wóycickiego (bez wjazdu na pętlę Cm. Północny – Brama Gł.). Autobusy linii nocnej N41 w kierunku pętli Młociny-UKSW od skrzyżowania l. Pułkowej z ul. Dzierżoniowską będą kursowały ul. Pułkową i K. Wóycickiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.