Wpadł 19-latek poszukiwany listem gończym

Kryminalni z Pragi Północ zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce policjantów wpadł Piotr R., poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna najbliższe 12 miesięcy spędzi w zakładzie karnym, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Fot. Policja

Fot. Policja

Poszukiwanego listem gończym Piotra R. zatrzymali kryminalni z referatu poszukiwań i identyfikacji osób północnopraskiej komendy. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Policjanci gdy uzyskali informację, gdzie może przebywać poszukiwany, udali się pod wskazany adres. W trakcie obserwacji wytypowanego lokalu, usłyszeli w nim rozmowę mężczyzny. Kiedy zapukali do drzwi, nikt im jednak nie odpowiedział. Mimo wielokrotnie wydawanych poleceń, mężczyzna nie zamierzał opuścić lokalu. Funkcjonariusze na miejsce wezwali straż pożarną, która umożliwiła im wejście do mieszkania.

Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń operacyjni zatrzymali poszukiwanego 19-latka. Piotr R. najbliższy rok spędzi w więzieniu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c