Wpadł do wybiegu dla niedźwiedzi. Mamy film z ataku! [WIDEO]

W sobotę po południu w warszawskim zoo doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł do wybiegu dla niedźwiedzi. Mamy nagranie z momentu ataku niedźwiedzia.


Nagranie dostaliśmy od Czytelnika. Widać na nim, jak mężczyzna wspina się po kamieniach, aż w końcu znajduje się bardzo blisko niedźwiedzia.

Interweniowaliśmy o godzinie 16:30. Mieliśmy zgłoszenie, że człowiek wpadł na wybieg dla niedźwiedzi. Jak się okazało przed przyjazdem policji udało mu się wydostać. Ktoś podał mu rękę. 32-letni mężczyzna tłumaczył, że oparł się o barierki, bo chciał dokładnie obejrzeć niedźwiedzie, stracił równowagę i spadł. Został poraniony przez niedźwiedzia. Ugryziony w okolice łokcia.

Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał 2 promile.” – mówi podkom. Paulina Onyszko z Komendy na Pradze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.