Wpadł pod koła własnego traktora. Przyleciał po niego śmigłowiec LPR

Od 27 kwietnia do dziś w ramach działań „Bezpieczny weekend” policjanci ruchu drogowego stwierdzili 32 kolizje i ujawnili kierowców prowadzących po alkoholu. Mundurowi wyjaśniają także w jaki sposób pod kołami uruchomionego przez siebie ciągnika rolniczego znalazł się 62- letni traktorzysta.

Fot. KSP

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek w małej miejscowości pod Prażmowem, gdzie 62-letni mężczyzna na terenie własnego gospodarstwa w trakcie uruchomienia ciągnika rolniczego wpadł pod jego koło.

Mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają obecnie policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna.

W ciągu najbliższego tygodnia użytkownicy naszych dróg mogą spodziewać się jeszcze wielu podobnych policyjnych kontroli. Apelujemy o ostrożność zarówno na drogach, jak i w każdym innym miejscu, gdzie użytkowane są pojazdy mechaniczne.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich podróżujących o zapobieganie zagrożeniom przez niedopuszczanie do ruchu nietrzeźwych kierujących i zgłaszanie policjantom takich podejrzeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.