Wstrząsające zdarzenie przy wyjściu z metra! Potrącony przez mężczyznę chłopiec spadł ze schodów

Wyjątkowo bulwersujące zdarzenie miało miejsce pod koniec kwietnia przy wyjściu ze stacji metro Centrum. Chłopiec, który podróżował ze swoją babcią został potrącony na schodach przez przepychającego się mężczyznę. Dziecko spadło ze schodów i doznało złamania nosa oraz licznych zadrapań na twarzy. Mama Jasia szuka świadków zajścia.

Fot. Pani Paulina

„W dniu 26 kwietnia 2018r. około 15.00 mój syn razem z babcią podróżował metrem do stacji metro Centrum (przejazd w stronę Kabat). Po wyjściu z metra udali się do wyjścia w stronę Alej Jerozolimskich (na tzw. „Patelnię”). Wjeżdżając schodami ruchomymi Janek został potracony przez mężczyznę przepychającego się na schodach w stronę wyjścia” – pisze Pani Paulina.

„Na skutek potrącenia spadł ze schodów. Jaś ma złamany nos i mocno zadrapaną twarz, co widać na zdjęciach, które załączam. Mężczyzna, który potracił Jasia nie zatrzymał się, żeby wyjaśnić cała sytuację, nie udzielił pomocy Jasiowi, a nawoływany przez innych pasażerów do powrotu na miejsce zdarzenia – uciekł. Zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które widziały tę sytuację o kontakt” – dodaje.

Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z redakcją.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.