Wszczęto śledztwo ws. wypadku „ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym” Piotra Woźniaka-Staraka!

Dziś rano prokuratura wszczęła śledztwo ws. wypadku producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Śledztwo dotyczy spowodowania wypadku w ruchu wodnym, „ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym”.

Wczoraj prokuratura odmówiła nam wszelkich komentarzy ze względu na toczące się postępowanie przygotowawcze.

Olsztyn, dnia 21 sierpnia 2019 r.

PO IV WOS 0610.126.2019

 

KOMUNIKAT

wszczęcie śledztwa w sprawie wypadku na jeziorze Kisajno w pobliżu Giżycka

 

W dniu 20 sierpnia 2019r. Prokurator Rejonowy w Giżycku na podstawie zebranego dotychczas materiału dowodowego wszczął śledztwo z art. 177§2kk – wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć.

Z uwagi na wczesną fazę postępowania przygotowawczego, dla dobra prowadzonego śledztwa, nie jest możliwe podanie innych szczegółów sprawy.

 

Rzecznik Prasowy

Krzysztof Stodolny

Poszukiwania producenta filmowego trwają już czwartą dobę.

Z relacji świadków i ustaleń policji wynika, że łódź, którą podróżował Piotr Woźniak Starak, wykonała szybki zwrot, co skutkowało wpadnięciem pasażerów do wody.

Kobieta z którą podróżował dopłynęła do brzegu samodzielnie. 39-latek jest nadal poszukiwany.

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie odmawia udzielenia informacji w tej sprawie mówiąc, że toczy się postępowanie przygotowawcze, które może zakończyć się nawet za kilka miesięcy.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.