Wszedł do Wisły i chciał popełnić samobójstwo

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ uratowali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. 56-latek będąc w stanie nietrzeźwości wszedł do Wisły. Interwencja funkcjonariuszy prawdopodobnie zapobiegła tragedii.

Fot. policja

Fot. policja

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego około północy zostali skierowani na poszukiwania mężczyzny, który opuścił miejsce zamieszkania. Z przekazanych informacji wynikało, że nietrzeźwy 56-latek miał udać się nad Wisłę i niewykluczone, że będzie próbował targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazany rejon i przeszukiwali brzeg.

W trakcie poszukiwań posterunkowi zauważyli mężczyznę wchodzącego do wody. Kiedy 56-latek będąc po pas zanurzony w wodzie, brnął głębiej, Paweł Kondratiuk oraz Łukasz Machoń nie zwlekali i natychmiast wydostali go na brzeg. Na miejsce niezwłocznie wezwali załogę pogotowia ratunkowego, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Po udzieleniu mu niezbędnej pomocy lekarskiej, ze względu na jego stan nietrzeźwości, 56-latek został opiekuńczo umieszczony w izbie wytrzeźwień. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c