Wybieraliście się na ten film? Premiera w całym kraju wstrzymana ze względu na tragedię w Koszalinie

W całym kraju premiera filmu Escape Room została wstrzymana. To decyzja dystrybutora filmu, podjęta ze względu na tragedię w jednym z escape roomów w Koszalinie.

„Uprzejmie informujemy, że dystrybucja filmu ‚Escape Room’ została wstrzymana” – poinformowała Kinga Zych, przedstawicielka United International Pictures w Polsce.

Film opowiada o grupie ludzi, którzy myśleli, że będą uczestniczyć w rozrywce, a okazało się, że znaleźli się w śmiertelnej pułapce.

Do pożaru doszło w zeszły piątek po godzinie 17. Grupa pięciu piętnastolatek bawiło się w escaperoomie świętując urodziny jednej z nich. Niestety doszło do pożaru w wyniku którego wszystkie zginęły.

Jak wynika z zeznać przesłuchanego w poniedziałek pracownika escape roomu, do pożaru doszło najprawdopodobniej w wyniku rozszczelnienia jednej z butli gazowej. Gdy zorientował się co się dzieje, chciał dostać się do zamkniętego pomieszczenia, ale nie mógł, bo ogień zagrodził mu drogę. Mocno poparzony wybiegł na ulicę sprowadzić pomoc. Mężczyzna ma status pokrzywdzonego w tej sprawie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.