Wyciągnęliście gotówkę? Lepiej to zróbcie. Banki zapowiadają przerwy techniczne

Na weekend wiele banków zapowiedziało prace modernizacyjne a co za tym idzie, również przerwy techniczne w funkcjonowaniu systemu bankowego. W sobotę i niedzielę może być problem nawet z płatnością BLIKIEM czy dostępem do logowania. 

Fot. Pixabay

Banki starają się informować na bieżąco o planowanych pracach i przerwach w dostępie do niektórych usług bankowych.

Niektóre banki przeprowadziły prace modernizacyjne w nocy z piątku na sobotę, jednak część usług może nie być aktywna jeszcze w niedzielę.

ING Bank Śląski :

Przerwa w dostępie do usługi Makler w sobotę 29 maja w godzinach 8 – 20.

Getin Bank: 

Przerwa w działaniu bankowości internetowej, w tym aplikacji mobilnej w nocy z soboty na niedzielę. Najwięcej utrudnień z systemem online przewidywany jest na sobotni wieczór pomiędzy 20.00 a 1.00

Nest Bank:

Tutaj utrudnienia również pojawią się w nocy z soboty na niedzielę w godz. 0.30 – 4.30. Nie będzie działać usługa BLIK, przelewy natychmiastowe, płatność za zakupy internetowe, czy doładowania telefonu komórkowego.

Alior Bank:

Przerwa techniczna przewidziana jest na niedzielę w godz. 9.00 – 20.00. Niedostępny będzie w tym czasie serwis inwestycyjny.

Toyota Bank:

Przerwa techniczna zaplanowana jest na niedzielę w godz.12.00 – 17.00. W tym czasie nie będzie możliwości autoryzacji transakcji kartą.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c