Wycinka 500 drzew na Wybrzeżu Helskim wstrzymana. Na miejscu Rafał Trzaskowski [WIDEO]

Wycinka nad Wisłą wstrzymana! Będą rozmowy w formule okrągłego stołu nad zmianami w inwestycji poinformował Rafał Trzaskowski, który dziś rano spotkał się na Wybrzeżu Helskim z aktywistami domagającymi się wstrzymania wycinki 500 drzew pod budowę wału przeciwpowodziowego, chodnika i ścieżki rowerowej.

Fot. Miasto Stołeczne Warszawa

Dziś rano nad Wisłą pojawił się Rafał Trzaskowski by rozmawiać z protestującymi w ramach akcji #StopWycince500drzew Aktywiści (w tym nasi członkowie) oprowadzili prezydenta po terenie. Efektem rozmów jest:
– tymczasowe wstrzymanie wycinki
– rozpoczęcie rozmów nad możliwymi zmianami w inwestycji

Rozmowy mają się rozpocząć w piątek rano. Wierzymy że przyniosą dobry rezultat dla przyrody i bezpieczeństwa mieszkańców.

#PresjaMaSens! Gratulujemy Grzegorz Walkiewicz i Dla Pragi oraz wszystkim którzy podpisali petycję i włączyli się w akcję! Za wsparcie i obecność dziś rano podziękowania również dla Justyna Glusman!” – informuje Miasto Jest Nasze

Po rozmowach z aktywistami, razem z Justyna Glusman wyjaśniamy wątpliwości dot. inwestycji przeciwpowodziowej na Wybrzeżu Helskim w Warszawie” – informuje prezydent Rafał Trzaskowski

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c