Wydano za nią 17 listów gończych i 59 nakazów aresztowania!

Mokotowscy policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniami zatrzymali 26-latkę, za którą sądy i prokuratury wystawiły 17 listów gończych oraz 59 nakazów zatrzymania. Agata B. ma do odbycia kilka lat bezwzględnej kary pozbawienia wolności za szereg oszustw, których się dopuściła.

Fot. KSP

Wczesnym rankiem kryminalni pojechali pod jeden z ustalonych operacyjnie adresów w podwarszawskich Błoniach. Miała tam przebywać Agata B., za którą sądy i prokuratury w całej Polsce wystawiły 17 listów gończych oraz 59 nakazów zatrzymania.

Kobieta działała głównie w internecie. Na portalach internetowych zamieszczała różnego rodzaju przedmioty po atrakcyjnych cenach. Pobierała pieniądze od zainteresowanych i nigdy nie wysyłała towaru. Była bardzo zaskoczona widokiem policjantów, kiedy ci zapukali do jej drzwi.

26-latka trafiła do komendy przy Malczewskiego, a następnie została przewieziona do aresztu śledczego. Za oszustwa jakich się dopuściła może spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.