Wydział do spraw Nieletnich i Patologii szuka Adeli WÓJCIK

Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Adelą Barbarą WÓJCIK lat 16, która w dniu 1 września 2020 roku około godziny 16:00 samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane. Prosimy o kontakt każda osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Fot. Policja

Wydział do spraw Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Adeli Barbary WÓJCIK.

Rysopis:

– wiek z wyglądu 17 lat,

– wzrost około 170 cm,

– sylwetka szczupła,

– włosy ciemne proste długie za ramiona,

– oczy piwne,

– ubrana na sportowo.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Adeli Barbary WÓJCIK proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c