Wykładowczyni ugodzona szpadą w głowę. Szkoła filmowa wydaje oświadczenie

Wczoraj pisaliśmy o wypadku w Warszawskiej Szkole Filmowej. Placówka wydała oświadczenie w którym potwierdza, że zdarzenie miało miejsce i pisze o podjętych dalszych krokach w tej sprawie.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Z przykrością informujemy, że na terenie kampusu Warszawskiej Szkoły Filmowej w dniu 9 czerwca doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym została ranna nasza serdeczna koleżanka a zarazem wykładowczyni szkoły. Przebywa ona obecnie w szpitalu.

Jesteśmy w stałym kontakcie z jej bliskimi, gotowi do zapewnienia wszelkiej pomocy. Bezpośrednio po wypadku zapewniliśmy osobom obecnym podczas tego zdarzenia pomoc psychologa i prawnika.

Podjęliśmy również wszelkie działania w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku, współpracując z odpowiednimi organami.

W trosce o poszkodowaną i jej bliskich na tym etapie sprawy nie podajemy szczegółowych informacji. Prosimy również o zrozumienie ze strony mediów tej szczególnej sytuacji i uszanowanie prywatności wszystkich osób, które brały udział w tym nieszczęśliwym zdarzeniu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.