Wyłudził pożyczkę. Rozpoznajesz go?

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją prowadzą sprawę dotyczącą wyłudzeń internetowych pożyczek bankowych. W trakcie policyjnych czynności w tej sprawie funkcjonariusze dotarli do zapisów monitoringu w jednym z banków, gdzie zarejestrowano wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Fot. KSP

Fot. KSP

Sprawa prowadzona przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją dotyczy wyłudzeń pożyczek internetowych na początku czerwca tego roku. Policjanci posiadają nagrania z monitoringu bankowego, na których znajduje się zapis wizerunku mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Policjanci chcieliby ustalić tożsamość prezentowanego na zdjęciach mężczyzny. Jest on w wieku około 25-35 lat, wzrostu 165-170 cm, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Ubrany jest w ciemna bluzę z jasnym lub żółtym napisem z przodu o treści: GASOLINE STATION, ma ciemne spodnie, być może dresowe i ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami (ew. trampki).

Wszelkie informacje dotyczące prezentowanego mężczyzny można przekazywać policjantowi z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją – prowadzącemu sprawę st. asp. Tomaszowi Sujakowi:

bezpośrednio na nr 25 759 72 63
do sekretariatu na nr 25 759 72 66
do oficera dyżurnego na nr 25 759 72 00
na adres e-mail: [email protected]

1-57246

Fot. KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.