Wynieśli AGD za kilkanaście tysięcy. Rozpoznajesz podejrzanych? [ZDJĘCIA]

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie prowadzą działania zmierzające do zidentyfikowania i zatrzymania sprawców kradzieży, do której doszło w jednym z supermarketów w Tarczynie. Czterech mężczyzn z magazynu sklepowego wyniosło towar i przez nikogo niezauważonych odjechało w nieznanym kierunku. Wszystkich rozpoznających osoby publikowane na zdjęciach lub mogących pomóc w zidentyfikowaniu sprawców prosimy o pilny kontakt z Policją.

1-62465

Fot. KSP

W dniu 15 lutego br. o 18.35 do supermarketu znajdującego się przy ulicy Grójeckiej w Tarczynie weszło dwóch mężczyzn, których zdjęcia publikujemy. Mężczyźni Ci wraz z dwoma innymi są podejrzewani o dokonanie kradzieży towarów typu AGD i innych na sumę kilkunastu tysięcy złotych.

Sprawcy, wykorzystując nieuwagę oraz zajęcia pracowników, weszli do magazynu, skąd przez kilkanaście minut wynosili różnego rodzaju towary. Następnie skradzione rzeczy spakowali do granatowego forda modeno, którym jeden z mężczyzn podjechał pod samą rampę magazynową.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zajmujący się sprawą zwracają się do osób mogących pomóc w identyfikacji tych mężczyzn lub posiadających wiedzę dotyczącą tej sprawy o pilny kontakt.

Informację można przekazywać telefonicznie pod numerem 22 756 7018 lub mailowo na adres podany na stroni internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c