Wypadek 30 km od Warszawy. Samochód przewoził materiały radioaktywne

Na krajowej 50 w pobliżu Sobiekurska doszło do kolizji furgonetki przewożącej materiały radioaktywne z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby chemiczne, które ustalają, co zrobić z przewożoną substancją.

Fot. Google Maps / Warszawa w Pigułce

Fot. Google Maps / Warszawa w Pigułce

Krajowa 50. zablokowana jest w obu kierunkach. Ronda w Kołbieli, Sobiekursku oraz Górze Kalwarii są nieprzejezdne, co utrudnia podróż do Warszawy.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu parki Peugeot nie chował należytej ostrożności i uderzył w tył volkswagena, który skręcał w prawo” – mówi st. asp. Sylwia Durlik, Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku – „Nikt nie ucierpiał, jednak droga jest zablokowana w obu kierunkach” – dodaje funkcjonariuszka.

Bryg. Krzysztof Tuszowski, Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Otwocku potwierdza, że na miejscu pracują jednostki chemiczne, które obecnie ustalają, gdze i w jaki sposób przewieźć radioaktywną substancję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c