Wypadek na Matuszewskiej. Kompletnie pijany wjechał w latarnię

Dyżurny wydziału ruchu drogowego otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło przy ulicy Matuszewskiej. Na miejsce udali się policjanci ze stołecznej drogówki. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca golfa nie zachowując należytej ostrożności na drodze, najechał na słup latarni ulicznej.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kilkanaście minut przed 13.00 dyżurny wydziału ruchu drogowego został powiadomiony o kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na warszawskim Targówku, przy ulicy Matuszewskiej. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Tam funkcjonariusze ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Ze wstępnych czynności wynikało, że 42-letni kierowca golfa, nie zachowując należytej ostrożności na drodze, najechał na słup latarni ulicznej.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości Roberta Ł. Badanie alkomatem wykazało, że kierował pojazdem mając blisko 2,0 promile alkoholu w organizmie. Jego sprawą zajęli się północnoprascy dochodzeniowcy. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c