Wyprzedzała i śmiertelnie potrąciła pieszego. Mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym

Policja ustala okoliczności wypadku drogowego mającego miejsce w sobotę na drodze krajowej nr 7, w którym pieszo poruszający się mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia, około godz. 04: 15 w miejscowości Kazuń Nowy, na drodze S-7 w kierunku Warszawy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 29-letnia mieszkanka Warszawy kierująca pojazdem marki Iveco, podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrąciła pieszego, który prawdopodobnie przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Zarówno niekorzystna aura pogodowa jak i fakt, że mężczyzna nie był wyposażony w jakiekolwiek elementy odblaskowe przyczyniły się do tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

W wyniku wypadku śmierć poniósł ok. 30-40- letni n/n mężczyzna.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przez wiele godzin wykonali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Nowym Dworze Mazowieckim, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.