Wyremontowano 2 km ścieżek w Parku Ujazdowskim. Prace kosztowały 1,2 mln zł [WIDEO]

Nawierzchnia alejek w parku Ujazdowskim po gruntownym remoncie. Modernizacja objęła 8,2 tys. m² powierzchni alejek, które wyłożone są naturalnym, mineralnym tworzywem z powodzeniem stosowanym nie tylko w polskich, ale i europejskich ogrodach zabytkowych. W Warszawie nawierzchnię tę zastosowano m.in. w Ogrodzie Saskim.

Remont alejek w parku UjazdowskimJak Wam się podobają nowe alejki w parku Ujazdowskim? Zapraszamy na grudniowy spacer równymi i gładkimi ścieżkami pokrytymi naturalną nawierzchnią HanseGrand, stosowaną w europejskich ogrodach zabytkowych 🙂 Na zlecenie ZOM w Ujazdowskim odnowione są niemal 2 km alejek. Zobaczcie jeden z etapów remontu, czyli pracę rozściełacza, dzięki któremu nawierzchnia ma taki wygląd, jak powinna 🙂 #parkUjazdowski #Ujazdowski

Posted by Zarząd Oczyszczania Miasta Warszawa on 16 grudnia 2015

Rodzaj zastosowanej nawierzchni w parku Ujazdowskim pozytywnie zaopiniował Stołeczny Konserwator Zabytków. Po zakończeniu prac uporządkowano teren parku oraz umyto ławki, które wróciły na swoje miejsca. Modernizacja niemal 2 km alejek kosztowała 1,2 mln zł.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.