Wywlekli go z autobusu, bili i kopali po twarzy

Dzięki natychmiastowej reakcji policjantów z Woli doszło do zatrzymania jednego ze sprawców pobicia pasażera autobusu. Następnie śledczy z zespołu dochodzeniowo-śledczego ustalili drugiego z nich. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na ulicy. Okazało się, że obaj zaczepiali pokrzywdzonego w autobusie, następnie na przystanku wyciągnęli go na ulicę, pobili, kopiąc i uderzając po głowie. Karol K. i jego kompan już usłyszeli zarzuty.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło po 20.00. Z ustaleń policjantów wynika, że podróżujący autobusem mężczyzna, w pewnej chwili został zaczepiony przez dwóch mężczyzn. Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku, ci chwycili pokrzywdzonego i wyciągnęli go z autobusu. Tam go kopali i zadawali ciosy w głowę.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy, wezwani na interwencję, natychmiast zareagowali. Posiadając rysopis podejrzanych ruszyli na poszukiwania sprawców. Chwilę później pierwszy z nich został zatrzymany. Następnie śledczy z zespołu dochodzeniowo-śledczego ustalili i zatrzymali drugiego z podejrzanych o pobicie. Okazało się, że Karol K. posiada przy sobie telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa.

Karol K. i Adam L. trafili do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego, podejrzani usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Dodatkowo Karol K. usłyszał zarzut paserstwa. Podejrzani przyznali się do zarzucanmych czynów i poddali dobrowolnie karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.