YouTube usunął film kamerzysty. „Naruszenie zasad dotyczących nękania i dręczenia”

Na kanale Kamerzysty pojawił się film w którym młody chłopak skacze do kontenera na śmieci i je kocie odchody, które jak się okazało później miały być czekoladą. Jedna z internautek rozpoznała w nim niepełnosprawnego psychicznie wychowanka domu dziecka i internauci zaczęli zgłaszać film. Przed chwilą został usunięty.

Fot. Warszawa w Pigułce

Na nagraniu widać, jak Kamerzysta płaci chłopakowi za wykonywanie upokarzających rzeczy. Tarza się w błocie, skacze z balkonu do kontenera pełnego śmieci, a nawet… jeść kocie odchody. Ekipa YouTubera nazywa chłopaka „poj**em”.

Problem w tym, że jedna z internautek rozpoznała w chłopaku niepełnosprawnego psychicznie wychowanka domu dziecka. Jak pisze, ma on bardzo ograniczone pojęcie tego co się dzieje, a wykorzystanie go do tego typu rzeczy jest, delikatnie mówiąc, niewłaściwe.

„Czy to przeszkadzało twórcom filmu? W ogóle! W świadomy i perfidny sposób wykorzystali go do robienia obrzydliwych, dehumanizujących zadań. Ten po*eb, jak go nazywają na początku, jeszcze do niedawna był wychowankiem domu dziecka, a jeszcze wcześniej był zaniedbywanym, maltretowanym dzieciakiem wychowywanym przez ulicę. Kilka lat temu nie za bardzo miał w co się ubrać, a jego stary całą kasę „brał na przelew” – pisze internautka.

Pod filmem zaroiło się od komentarzy, w większości negatywnych. W sieci pojawiło się też nagranie z wyjaśnieniami, że film był reżyserowany, a kocie odchody to w rzeczywistości czekolada.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c