Z głowy kota wyjęto 7 nabojów śrutowych. „Toniemy w ciężkich przypadkach”

Fundacja „Zwierzaki z Mińska” opublikowała zdjęcie kota, któremu z głowy wyciągnięto aż siedem naboi śrutowych. Fundacja twierdzi, że takich przypadków jest coraz więcej, a ona sama nie ma już funduszy.

Fot. Zwierzaki z Mińska

Fot. Zwierzaki z Mińska

„Widziałam bardzo wiele aktów okrucieństwa wobec zwierząt. Jednak takiego, jak na zdjęciu poniżej jeszcze nie.” – pisze przedstawicielka fundacji – „Przed 20.00 do przychodni trafił kot z Arynowa. Z jego głowy weterynarz wyjął 7 naboi śrutowych. Strzelano z bliskiej odległości. Kot jest w ciężkim stanie, odwodniony, ledwo żywy. Mamy nadzieję, że przeżyje noc. Toniemy w długach, toniemy w ciężkich przypadkach…ratujcie nas i naszych podopiecznych. Nie mamy już siły:(„

Fundacja prosi o wpłatę na rzecz zwierząt, bo jak sama twierdzi, miesięczny koszt pomocy zwierzętom to nawet 20 tys. zł. Szczegóły na temat tego, jak pomóc znajdziecie na fanpege’u fundacji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c