Z lewego pasa skręcał w prawo. O mało nie doszło do wypadku [WIDEO]

Rondo Mościckiego ma rozjazdy na wszystkie ważniejsze wylotówki prawobrzeżnej Warszawy. Z tego też powodu, szczególnie w godzinach szczytu, natężenie ruchu w tamtym rejonie jest bardzo duże. Niektórzy jednak wyraźnie się na nim gubią o czym świadczyć może poniższy film.

„Janusze kierownicy w akcji. Na filmie może tego dokładnie nie widać, ale tam zabrakło dosłownie paru cm do stłuczki… Wiem, jak bym nie wyhamował, to filmik miałby większe wzięcie, ale jak na razie cenię sobie moje czyste konto” – żartuje autor filmu – „Druga sprawa do tych co dopiero robią prawko – potraktujcie ten filmik jako przestrogę. Wy możecie znać przepisy świetnie, trzymać się ich w 100% a i tak znajdzie się zawsze jakiś (tu nazwa rogatego zwierzęcia – dop. redakcja) który tego nie robi i Was narazi. Trzeba mieć oczy dookoła głowy na ulicy, i myśleć także za innych – nie tylko za siebie” – dodaje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.