Z OSTATNIEJ CHWILI: Bomba może być w każdym samolocie wylatującym do Londynu

Okazało się że pierwsze informacje o samolocie lądujących awaryjnie na lotnisku w Modlinie nie była precyzyjna. Służby dostały informację że bomba może znajdować się w każdym samolocie lecącym do Londynu.

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Jak powiedział nam Major Straży Granicznej Krzysztof Grzech służby dostały informację że w samolocie lecącym do Londynu może być ładunek wybuchowy.

Osoba która to zgłosiła nie powiedziała jednak w jakim samolocie ani na jakim lotnisku. W związku z tym sprawdzony jest obecnie każdy samolot który wylatuje do Londynu.

Czynności toczą się obecnie na lotnisku w Modlinie i na lotnisku Chopina w Warszawie. Nie mamy wiedzy o innych lotniskach w kraju ale być może czynności również trwają.

Jeżeli informacja okaże się tylko głupim żartem osobie takiej może grozić kara do 8 lat więzienia oraz wysokie odszkodowanie na rzecz linii lotniczych które podniosą straty z tego tytułu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c