Z OSTATNIEJ CHWILI: Pałac Kensington pokazuje zdjęcie pary książęcej po wyjściu ze szpitala. „The Sun”: poczęte w Warszawie

Media na całym świecie, w tym i w Polsce, zastanawiają się czy rzeczywiście dziecko, które przyszło na świat, zostało poczęte w Warszawie. Tymczasem Pałac Kensington opublikował zdjęcia pary książęcej z dzieckiem na rękach.

„Witaj w rodzinie” – głosi napis na Twitterze, który opublikował Pałac Kensington.

„Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna o 11:01. Dziecko wazy 8 funtow i 7 uncji. Książę Cambridge był obecny przy porodzie. Księżna i dziecko czuja się dobrze”– podał wcześniej Pałac Kensington.

Kate została zabrana samochodem przed godziną 6 rano do prywatnego skrzydła St Mary’s Hospital w dzielnicy Paddington w Londynie. Brytyjski „The Sun” nazwał wizytę pary książęcej w Warszawie „The Warsaw Act”, ponieważ to tu najprawdopodobniej zostało poczęte trzecie royal baby.

Media zagraniczne oraz polskie, żywo spekulują na temat tego czy rzeczywiście dziecko zostało poczęte w Warszawie.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.