Z ostatniej chwili: Warszawa sparaliżowana przez korki. „Istny armagedon, a to jeszcze nie piątek”!

Warszawa sparaliżowana jest przez korki. Niektórzy z obawy przed piątkowymi utrudnieniami już dzisiaj wybierają się na święta za stolicę. Choć wylotówki nie przeżywają jeszcze oblężenia, utrudnienia obejmują praktycznie całe miasto.

Fot. Google Maps

„Istny armagedon, a to jeszcze nie piątek” – mówi do nas kierowca stojący na trasie S8. Dodaje, że stoi w korku już kilkadziesiąt minut.

Przyczyn tego stanu rzeczy jest kilka, a wśród najważniejszych należny wymienić przedświąteczne wyjazdy i trudne warunki atmosferyczne, które sprzyjają kolizjom i wypadkom.

Na samej tylko trasie S8 mamy przynajmniej dwie kolizje i jeden wypadek. Centrum również stoi, podobnie, jak wszystkie ważniejsze arterie.

Jedyna dobra wiadomość, przynajmniej dla wyjeżdżających za miasto, to fakt, że ruch na wylotówkach odbywa się w miarę płynnie. Wszystko może się jednak zmienić, bo samochodów na ulicach przybywa i obserwuje się zagęszczenie ruchu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c