Zaatakował bez powodu. Bezlitośnie bił i kopał po całym ciele

Mokotowscy policjanci zatrzymali sprawcę pobicia. Adam S. bez żadnego powodu zaatakował mężczyznę, który wyszedł na spacer ze swoim psem. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, którzy ruszyli z pomocą poszkodowanemu, 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-patrolowego usłyszeli w radiostacji komunikat, że na terenie jednego z mokotowskich osiedli ma miejsce awantura. Kiedy mundurowi dojeżdżali pod wskazany adres usłyszeli głośne krzyki. Następnie policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którymi jak się potem okazało, był pokrzywdzony oraz sprawca.

Policjanci ustalili, że sprawca bez żadnego powodu zaatakował mężczyznę, który wyszedł na spacer ze swoim psem. Najpierw go zaczepił, a potem bił i kopał go po całym ciele. Na szczęście pokrzywdzonemu udało się uciec i wezwać policję. Funkcjonariusze znając jego rysopis zatrzymali go już po kilku minutach. Adam S. który miał blisko promil alkoholu trafili do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Zatrzymany odpowie za pobicie. Grozi za to kara do 3 lat więzienia.

Fot. KSP

Fot. KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.