Zaatakował kobietę na moście! Jest na wolności! Wszystko się nagrało!

Na moście Poniatowskiego doszło do przerażającego zdarzenia. Mężczyzna napadł na kobietę. Jak się okazało atak miał podłoże seksualne.

Fot. Policja

Policja prowadzi czynności w tej sprawie i poszukuje sprawcy. Udało się uchwycić jego twarz na kamerze monitoringu. Funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie przestępstwa z artykułu 197 paragraf 2 Kodeksu Karnego. Mówi on o doprowadzeniu innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności.

Zdarzenie miało miejsce 30 maja 2021 r na Moście Poniatowskiego. Publikowany na zdjęciach mężczyzna najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszeni są o kontakt, tel. 47 723-84-94, 47 723-69-08 w godz.8.00-16.00, bądź drogą elektroniczną na adres: [email protected] Proszę powołać się na numer sprawy D-I-4751/21.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c