Zaatakował mężczyznę i zagroził mu tasakiem

Policjanci z Targówka zatrzymali Adama M. Mężczyzna poprosił o przysługę znajomego, gdy ten odmówił 38-latek tasakiem zagroził mu pozbawieniem życia a następnie groźbę skierował w stosunku do interweniujących policjantów. Mieszkaniec Warszawy trafił do komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Gdy wytrzeźwiał dochodzeniowcy przedstawili mu dwa zarzut za groźby karalne. Do obu czynów 38-latek się przyznał. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Mundurowi z Targówka po otrzymaniu zgłoszenia o pobiciu mężczyzny natychmiast udali się na miejsce. Przy ul. Suwalskiej oczekiwał na nich zgłaszający, który poinformował, że został zaatakowany przez znanego z widzenia mężczyznę tuż po tym, jak odmówił spełnienia jego prośby. Napastnik dodatkowo zagroził pokrzywdzonemu tasakiem pozbawieniem życia. Mężczyzna natychmiast zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze w niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia ujawnili agresywnego mężczyznę. Na widok mundurowych nietrzeźwy 38-latek zaczął im grozić. Już po chwili został obezwładniony a niebezpieczne narzędzie zabezpieczone. Adam M. został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Pokrzywdzony złożył zawiadomienie na Policję.

Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 38-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za kierowanie gróźb karalnych pod adresem zgłaszajacego, jak również interweniujących policjantów. Adam M. przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za przestepstwo, którego się dopuścił grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c