Zaatakował nożem i groził. Kiedy wyszedł ze szpitala zrobił mu to drugi raz

Jak wynika z policyjnych ustaleń, 27-letni Daniel K., najpierw zaatakował nożem i groził konkubentowi swojej matki wieczorem, a po raz kolejny zrobił to z samego rana, kiedy pokrzywdzony wrócił ze szpitala.

Fot. Shutterstock

Policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu ciała mężczyzny.

Na miejscu z relacji pokrzywdzonego i jego konkubiny wynikało, że syn kobiety zaatakował mężczyznę nożem. A zrobił to już po raz drugi. Najpierw wieczorem groził mu i użył noża, raniąc go, a drugi raz rano, kiedy pokrzywdzony wrócił ze szpitala.

Patrolowcy od razu podjęli poszukiwania podejrzanego, który miał oddalić się z mieszkania. Po kilkunastu minutach funkcjonariusze zauważyli, jak odpowiadający rysopisowi mężczyzna z ukrycia obserwuje okolice domu i stojący tam radiowóz. Mundurowi zatrzymali 27-letniego Daniela K. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, badanie wykazało ponad 1,6 promila.

Śledczy z dochodzeniówki zgromadzili materiał dowodowy i na jego podstawie przedstawili 27-latkowi dwa zarzuty uszkodzenia ciała i jeden gróźb karalnych. Sąd, na wniosek prokuratury zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.