Zabili z zimną krwią, złożyli apelację. W poniedziałek wyrok [WIDEO]

16 maja 2016  o godzinie 13:00 w Sądzie Apelacyjnym przy Pl .Krasińskich odbędzie się apelacja. Sąd zdecyduje czy zostanie podtrzymany wyrok 25 lat więzienia dla obydwu sprawców, którzy 15.12.2013 zabili Dominika i ranili trzech jego kolegów – informuje na Facebooku Emil Miecznikowski, brat zabitego chłopaka

Wyrokiem Sądu Okręgowego Warszawa – Praga Wiktor Ł. i Maciej S. zostali uznani za winnych zabójstwa Dominika Miecznikowskiego i próby zabójstwa jego kolegów.
15 grudnia 2013 r. Dominik wraz z kolegami spotkał się w mieszkaniu przy ul. Ostrobramskiej. Potem kupili powno, które wypili na klatce jednego z bloków. Głośno rozmawiali.
Przed godziną 20:00 do grupki podeszli Wiktor Ł. i Maciej St. Zaczęli wyzywać pijących i uderzyli jednego w twarz. Grupka zdecydowała się wyjść z bloku nie buli agresywni. 25-letni Dominik wraz z kolegami udał się w stronę przejścia podziemnego na Przyczółku. Tam dogonili go sprawcy.
Zamordowany Dominik/ Fot. Facebook

Zamordowany Dominik/ Fot. Facebook

Mężczyzni byli pod wpływem alkoholu. Przy sobie mieli długie noże. Podbiegli do Dominika i jego kolegów i zaczęli zadawać ciosy. Dominik był najbliżej. Dostał dwa ciosy w brzuch i jeden w klatkę piersiową. Ten cios okazał się śmiertelny. Chłopak wykrwawił się na miejscu.

Sprawcy uciekli. W trakcie procesu tłumaczyli, że szli na pizze. Nie umieli wytłumaczyć, skąd mieli przy sobie noże.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c