Zabrał mu telefon, a potem dwukrotnie ugodził nożem

Mokotowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kiedy Kamil U. zabrał pokrzywdzonemu telefon między mężczyznami doszło do sprzeczki, podczas której 29-latek dwukrotnie ugodził pokrzywdzonego nożem w brzuch. Napastnikowi, za to co zrobił, zgodnie z kodeksem karnym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło w nocy, kiedy grupa znajomych wracała z pubu do domu. Między pokrzywdzonym a Kamilem U. doszło do sprzeczki. Poszło o telefon, który 29-latek zabrał pokrzywdzonemu. Kiedy mężczyzna upomniał się o swoją własność Kamil U. oddał mu aparat, lecz chwilę po tym zaatakował go i dwukrotnie ugodził nożem w brzuch.

Zakrwawiony mężczyzna upadł na chodnik, a napastnik uciekł. Powiadomieni o tym co się stało policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego już kilkadziesiąt minut od zdarzenia zatrzymali 29-latka.

Kamil U. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co zgodnie z kodeksem karny grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Copyright © 2016-2018 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.