Zaczepiał klientów galerii handlowej. Kiedy ochroniarze podeszli wyjął nóż. „Potnę was i pozabijam!”

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec pracowników ochrony centrum handlowego. Agresywny 19-latek został obezwładniony i zatrzymany.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:00 w jednej z galerii handlowej w centrum miasta.

Policjanci zostali powiadomieni o agresywnym mężczyźnie, który grozi nożem pracownikom ochrony. Z ich relacji wynikało, że 19-latek wraz z innymi osobami zaczepiał klientów. W związku z tym został poproszony o opuszczenie galerii.

Jak ustalili policjanci między 19-latkiem a pracownikami ochrony doszło do szarpaniny, podczas której młody mężczyzna wyjął z kieszeni kurtki nóż i kierując go w ich stronę krzyczał, że ich potnie i pozabija.

Mateusz F. został obezwładniony i zatrzymany, a znaleziony nóż zabezpieczony, jako dowód w sprawie. Za kierowanie gróźb karalnych kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.