„Żaden z urzędników ZDM nie przyszedł na specjalną sesje, pokazali Mieszkańcom środkowy palec”. Będzie skarga do Wojewody Mazowieckiego

Nie milkną echa wczorajszej specjalnej sesji na Ochocie odnośnie SPPN. Żaden z urzędników ZDM nie miał czasu przyjść i porozmawiać z Mieszkańcami. „Trzeba tworzyć nie likwidować miejsca parkingowe” – mówi jedna z Mieszkanek. Będzie skarga do Wojewody Mazowieckiego o uchylenie SPPN na Ochocie. Prawie wszyscy Radni są tego samego zdania, że zostali oszukani.

Fot. UM Warszawa

To jest skandal to co się wczoraj wydarzyło. Zarząd Dróg Miejskich olał Mieszkańców Ochoty ale i całej Warszawy, pokazał im środkowy palec nie przychodząc na specjalną sesje Ochoty. Będziemy składać skargę do Wojewody Mazowieckiego o kolejne uchylenie SPPN na Ochocie. Co innego było mówione na konsultacjach, co innego Rada Warszawy przegłosowała. Jawne oszustwo, aby zarobić pieniądze na Mieszkańcach. Godzę się na strefę, która była wypracowana podczas konsultacji z Mieszkańcami, a nie ta która została przegłosowana przez Radę Warszawy” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce Cezary Król Radny z Ochoty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c