Zaginął 13-letni chłopiec z zespołem downa. [AKTUALIZACJA] Chłopca znaleziono!
[AKTUALIZACJA] Dziękujemy wszystkim za pomoc i udostępnienia. Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej policji chłopca odnaleziono. Dotarł aż do Siedlec.
Dziś około godz 8.00 z domu przy ulicy Stanisława Kazury wyszedł 13-letni Julek i do tej pory nie wrócił. Chłopiec jest chory na zespół downa, może więc potrzebować pomocy.
13-latka poszukuje już policja. Jeżeli wiecie cokolwiek o losie chłopca lub widzieliście go, prosimy o kontakt z policją lub tatą: 502 134 410.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
