Zaginął 14-latek z Siedlec

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionego Alana Waszewskiego lat 14, zamieszkałego w Siedlcach , która w dniu 15 kwietnia 2021 r wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

Fot. KMP w Siedlcach

Jak ustalono Alan Waszewski  w dniu 15 kwietnia 2021r ok.  godz.21.00 wyszedł z domu, nie informując rodziny dokąd się udaje  i do tej chwili nie powrócił, a także  nie skontaktował się z rodziną.

RYSOPIS poszukiwanego: wzrost  ok.   160   cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie  grzywka zaczesana na prawo , oczy piwne . W chwili zaginięcia  ubrany był w czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe , kurtkę koloru szarego, buty sportowe koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

Autor:  kom. Agnieszka Świerczewska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c