Zaginął 94-letni Jan Borowski. Ma zaniki pamięci i słaby wzrok [ZDJĘCIE]

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie prowadzą poszukiwania za zaginionym 94- letnim Janem Borowskim s. Józefa.

Fot. KSP

Fot. KSP

Z zebranych informacji wynika, że w dniu 10 lutego br., około godziny 8.00 rano wyszedł on z miejsca zamieszkania tj. z miejscowości Cendrowice gm. Góra Kalwaria i do dnia dzisiejszego nie powrócił.

Zaginiony Jan Borowski urodził się 16 listopada 1921 roku.

W chwili zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, ciemną kurtkę ortalionową, ciemną czapkę bawełnianą i kalosze. Mężczyzna ma zaburzony wzrok, cierpi także na zaniki pamięci.

Dotychczasowe działania prowadzone przy pomocy kilku jednostek Straży Pożarnej i Oddziałów Prewencji KSP, a także dzisiejsze poszukiwania prowadzone przy użyciu policyjnego śmigłowca z kamerą termowizyjną, nie doprowadziły do jego odnalezienia.

Osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego Jana Borowskiego proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.