Zaginęła 15-letnia Donata Płochocka

Policjanci z Mińska Mazowieckiego poszukują zaginionej 15-letniej Donaty Płochockiej, która opuściła swój dom 12 stycznia nad ranem i do tej pory nie wróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że dziewczyna może przebywać poza granicami kraju.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci będą teraz nawiązywać kontakt z policją europejskiego kraju, do którego mogła trafić zaginiona. Funkcjonariusze apelują o kontakt z mińską komendą do wszystkich osób, które mogły widzieć zaginioną bądź znają miejsce jej obecnego pobytu.

Donata Płochocka jest wzrostu około 165 cm, waży około 50 kg, jest szczupłej budowy ciała i ma ciemne długie włosy i niebieskie oczy. Donata Płochocka w dniu zaginięcia była ubrana w ciemne spodnie oraz czarne trapery sznurowane za kostkę. Zaginiona miała prawdopodobnie ze sobą skórzaną czarną torbę z obrazkiem kolorowych butów. Policjanci zdobyli już informacje, które wskazują na to, że dziewczyna wyjechała za granicę, do jednego z krajów europejskich.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które widziały Donatę Płochocką i mogą znać miejsce pobytu zaginionej. Można dzwonić na numery tel.: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: [email protected] Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.