Zaginęła 16-latka. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policja w Siedlcach poszukuje zaginionej Anny Żylak. Służby opublikowały wizerunek z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

Fot. KPP w Siedlcach

Zaginiona, 16 letnia Anna Żylak w dniu 03.12.2020 roku około godziny 17.00 miała powrócić do miejsca zamieszkania w miejscowości Stok Lacki Folwark gm. Siedlce i do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, wzrost 165 cm, włosy blond długie. W chwili zaginięcia w/w ubrana była w granatową kurtkę z kapturem obszytym czarnym puszkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty sportowe „Nike” kolory szaro – czarnego.

Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub inne istotne informacje dotyczące tej sprawy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Siedlcach tel. 47 707 27 35 lub dyżurnym siedleckiej policji pod numerem telefonu 47 707 23 60 lub pod ogólnopolskim, bezpłatnym numerem alarmowym 112. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c