Zaginęła 16-letnia dziewczynka z Podlasia. Prawdopodobnie przebywa na terenie Warszawy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce poszukują zaginionej 16-letniej Elwiry Gacuty. Dziewczynka prawdopodobnie może przebywać na terenie Warszawy. Hajnowscy policjanci poszukują zaginionej 16-letniej mieszkanki Hajnówki.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

Dziewczynka po raz ostatni była widziana w dniu 17 sierpnia 2019r. około godziny 8.00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:

GACUTA Elwira – lat 16, zam. Hajnówka, ul. Jelenia

Rysopis: wzrost 158 cm, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości koloru blond z zielonymi końcówkami, oczy koloru zielonego, piegi na twarzy.

W momencie zaginięcia ubrana była w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z białymi napisami, buty sportowe koloru czarnego z logo firmy koloru białego.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu /85/ 831 04 00, Komendą Rejonową Policji Warszawa V pod numerem /22/ 603 11 01, numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KPP Hajnówka/ ks


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.