Zaginęła 47-letnia kobieta. Jest upośledzona umysłowo oraz ma problemy z komunikacją

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach poszukują zaginionej 47-letniej Barbary Sapińskiej, która we worek  22.10.2019 r. około 17.00 wyszła z miejsca zamieszkania. Nie zabrała ze sobą telefonu, ani dokumentów. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Fot. Komenda Stołeczna Policji

22.10.2019 r. około 17.00 Barbara Sapińska wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona nie zabrała ze sobą telefonu, ani dokumentów. Kobieta jest upośledzona umysłowo w stopniu umiarkowanym oraz ma problemy z komunikacją werbalną.

Zaginiona ma 47 lat, 155 cm wzrostu, oczy koloru szarego, jest otyłej budowy ciała, ma siwe, proste włosy do ramion. Ubrana była w czarną materiałową kurtkę z kołnierzem w „panterkę”, beżowe spodnie materiałowe i czarno-srebrne buty typu pantofle.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej i mogą pomóc w jej odnalezieniu, proszone są o kontakt pod całodobowym numerem telefonu (22) 752 80 00, z policjantami prowadzącymi tę sprawę tel. (22) 60 43 235 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Autor: podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/ak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.