Zaginęła Anna Magdalena SKUZA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poszukują 38-letniej Anny, Magdaleny Skuza, która w dniu 22 lutego br., ok. godz. 12.25 wyszła z domu tj. Legionowo ul. Sowińskiego i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

fot. KSP

fot. KSP

Anna, Magdalena Skuza wyszła z domu w miejscowości Legionowo ul. Sowińskiego w dniu dzisiejszym ok godz. 12.25 i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi.

Rysopis 38-latki: wzrost 160-170 cm, waga: 80-90 kg, otyła, włosy krótkie do ramion, proste, kasztanowe, uszy małe, normalne, oczy jasne niebieskie, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne: lewa strona twarzy na policzku pieprzyk. Kobieta ubrana była w czarną kurtkę ¾ z kapturem obszytym miśkiem czarno-szarym, spodnie jeansowe ciemne. Posiadała torebkę na ramię lub w ręku brązową z klapką.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub też mają informacje na temat jej zaginięcia prosimy o kontakt z policjantami KPP w Legionowie.

Informacje można przekazać także telefonując pod numer (22) 774-27-77, 604-82-13, 604-83-30 bądź numer alarmowy 997.

fot. KSP

fot. KSP

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c