Zaginęła w Nowym Targu. Jest w Warszawie?

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu nadal prowadzi poszukiwania zaginionej Gabrieli HREŚKA lat 17, zam. Maruszyna, która w dniu 06.07.2016 r. w godzinach wieczornych, wyszła z domu, nikogo nie informując gdzie się udaję. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Fot. Policja

Fot. Policja

Rysopis zaginionej:

Wzrost ok. 160 cm, waga ok 55 kg, szczupłej budowy ciała, włosy farbowane –brązowe, długie do ramion, zaczesane z grzywką na bok, uszy średnie, lekko odstające, w uszach kolczyki srebrne w kształcie wisiorków serca, w lewym uchy wkręt z łańcuszkiem – puszczonym wokół ucha.

Zaginiona może być ubrana w szarą kurtkę m-ki „F4” oraz czarne sportowe buty NIKE, posiada przy sobie torebkę beżową zakładaną na ramię. Z uzyskanych informacji wynika, że przebywa ona na terenie Warszawy. Osoby posiadające informacje o zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Fot. Policja

Fot. Policja

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c